POLITIKE

KRONIKE

EKONOMI

SOCIALE

Kosova&Rajoni

BOTA

KULTURE

SPORT

   

Rrėnimi i vendit, Rama fton qytetarėt: Tė...

Rama: “Debat me Berishėn sapo tė hapen kutitė”

FLASH  
16:51        24/04/10

ARBEN AHMETAJ: PD PO BLEN MEDIAN

Deputeti i PS, Ahmetaj akuzon PD pėr pastrim tė parave tė pista nė fushatė.

12:04    17/12/09
 
GREVE NE GREQI

Nė Greqi, mjekėt dhe gazetarėt kanė hyrė nė grevė nė shenjė proteste ndaj programit tė...

18:05    17/12/09
 
VDEKJA E 18 VJEĒARES

Mjekėt e spitalit infektiv nė Qėndrėn Spitalore Universitare nė Tiranė sqaruan sot disa...

18:09    17/12/09
 
BERLUSKONI DEL NGA SPITALI

Kryeministri italian Silvio Berluskoni la sot paradite spitalin San Rafaele ku ndodhej...

18:22    17/12/09
 
SUPERLIGA / JAVA e 15

Eshte mbyllur ne barazim golash 1-1 takimi permbylles ne kavaje mes beses dhe Tiranes....

16:51
ARBEN AHMETAJ: PD PO BLEN MEDIAN
Deputeti i PS, Ahmetaj akuzon PD pėr pastrim tė parave tė pista nė fushatė.

18:26
PROTESTA E OPOZITES
Kreu i PS Rama pėrsėriti qėndrimin e vendosur tė socialistėve pėr vazhdimin e protestave .

12:05
PROTESTA NE ELBASAN
PS vijon manifestimet per hapjen e kutive te votimit te 28 qershorit. Pas Durresit...

18:12
KERKESA E ALDO BARES
Gjykata e Krimeve tė Rėnda ka rrėzuar kėrkesėn e paraqitur me 9 dhjetor prej Aldo Bares...

18:11
GJYKATA NE PUKE
Gjykata e Pukes vendos sekuestrimin e numrit te llogarise bankare te bashkise se qytetit....

18:05
VDEKJA E 18 VJEĒARES
Mjekėt e spitalit infektiv nė Qėndrėn Spitalore Universitare nė Tiranė sqaruan sot disa...

11:44
INFLACIONI NE NĖNTOR
Koha e ēmimeve relativisht te ulta ka mbaruar, pasi nga muaji ne muaj inflacioni...

20:35
NORMA BAZE E INTERESIT
Mos reflektimi ne treg I uljes se normes se interesit ne nivelin e 0.5 % te...

18:50
KRIZA EKONOMIKE
Banka e Shqiperise ben thirrje per kujdes, pasi risku financiar ende nuk ka kaluar....

18:18
TEMPERATURAT NE ULJE
Ulje drastike temperaturesh parashikohen nga sherbimi meteorologjik Metoalb...

18:15
ĒMIMET NE RRITJE
Rritja e cmimeve te produketeve te konsumit te perditshem eshte shenderruar...

20:15
VIKTIMA E 5-TE NGA A/H1N1
Njļæ½ vajzļæ½ 18 vjeļæ½are, shtatzene e prekur nga gripi i derrave ka ndļæ½rruar jetļæ½ sot...

18:14
FRANCE – ZVICER
Zvicra deklaroi se do te ngrije marrevshjen dypaleshe per taksat me Francen e nenshkruar...

18:10
SAMITI I KLIMES
Teksa negociatorėt nė samitin pėr klimėn nė Kopenhagė hyjnė nė dy ditėt e fundit...

12:17
PRESIDENTI I EUROJUST
Presidenti i Eurojust, dega e Europolit qe merret me ligjet, ka dhėnė dorėheqjen vetėm disa..

16:22
ĒMIMET ‘SAKHAROV’
Parlamenti Evropian i dha “Ēmimin Sakharov 2009”, organizates ruse Memorial, duke denoncuar...

13:05
FESTIVALI I FILMIT 2009
Austriaku Michael Haneke, drejtor i filmit “White Ribbon,\\

11:45
ĒMIMI EUROPIAN I LIBRIT
Edicioni Europian I Librit per kete vit, me nje vlere 10.000 € pėr ēdo fitues...

18:22
SUPERLIGA / JAVA e 15
Eshte mbyllur ne barazim golash 1-1 takimi permbylles ne kavaje mes beses dhe Tiranes....

18:20
SHKUMBINI
Ka zgjaur vetem 13 jave aventura e Kristaq miles ne krye te Shkumbinit....

20:18
KATEGORIA SUPERIORE
Dinamo nuk ka kursyer edhe kundershtarin e radhes te javes se 15 Vllaznine....

18:09
BERLUSKONI DEL NGA SPITALI
Kryeministri italian Silvio Berluskoni la sot paradite spitalin San Rafaele ku ndodhej...

12:04
GREVE NE GREQI
Nė Greqi, mjekėt dhe gazetarėt kanė hyrė nė grevė nė shenjė proteste ndaj programit tė...

16:12
BERLUSKONI NE SPITAL
Kryeministri italian Silvio Berluskoni i cili po kurohet ne spital pas incidentit...

Beni:  Ksaj femre kaq te...  PASURIA E KRYEPROKURORES

miri:  turp tu vij shqiptarve...  Kosove, turqishtja b

tali:  Eqremi ka dh  

fadili:  Nese nuk ndalet...  TAKIM NE PRESIDENCE

Mirsad Kosova:  Eqrem Kryeziu dhe...  

 
GBD / LEK 143.4 - 147.7
EUR / LEK 121.4 - 125.2
USD/ LEK 93.7 - 96.5
Copyright © 2006 A1 TV. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
web site hit counter