POLITIKE

KRONIKE

EKONOMI

SOCIALE

Kosova&Rajoni

BOTA

KULTURE

SPORT

   

Rrėnimi i vendit, Rama fton qytetarėt: Tė...

Rama: “Debat me Berishėn sapo tė hapen kutitė”

FLASH  

    LAJME


KORĒE, VDEKJA E GJIMNAZISTIT


18:11   18/11/09
   dėrgoja miqve kėtė lajm
   

Vdekja e 17 vjecarit nga Bilishti Mikel Ajēe shkurtin e vitit 2008 do te rihetohet nga prokuroria e Korces. Gjykata e apelit ne Korce vendosi hetim nga e para te ceshtjes se mbyllur si vetevarje nga gjykata e shkalles se pare, duke marre parasysh kerkesen e vazhdueshme te prinderve te viktimes sipas se cileve djali I tyre eshte vrare dhe jo vetvarur. Ngjarja ka ndodhur nė shkurt tė vitit 2008, kur nxėnėsi i shkollės sė mesme tė Bilishtit, Mikel Ajēe u gjet i vetvarur ne nje peme pas pėrjashtimit nga shkolla. Kanė qėnė prinderit e gjimnazistit ata qe kane deklaruar nė seancėn e rradhės se djalit te tyre i mungonin organet genitale dhe kjo sipas tyre flet pėr njė vrasje dhe jo vetėvarje. Kjo vdekje qė konsiderohet si misterioze ka bindur dhe trupin gjykues te Apelit te kryesuar nga gjyqtarja Entela Prifti, qe te rihape dosjen dhe te hetohet per nje vrasje te mundshme nga ana e prokurorisė. Ky vendim i hap rrugen, zhvarrosjes se kufomes nje vit e gjysem pas ngjarjes dhe verifikimit te pretendimeve te prinderve te 17-vjecarit Mikel Ajce, per vrasje te djalit te tyre nga ana e personave te tjere.

Jepni komentin tuaj:

Emri i Komentuesit:
Komenti juaj per kete lajm:
VDES TURISTJA, E ZE KORENTI
07/07/09
VDES NGA KORENTI
28/04/09
VDES NGA RRYMA E KORENTIT
22/01/08
Durres, vdes nga korenti nje 36 vje
16/08/06
VDEKJA E 18 VJEĒARES
17/12/09
KORCE-VDEKJA E FEMIJES
25/07/09

Beni:  Ksaj femre kaq te...  PASURIA E KRYEPROKURORES

miri:  turp tu vij shqiptarve...  Kosove, turqishtja b

tali:  Eqremi ka dh  

fadili:  Nese nuk ndalet...  TAKIM NE PRESIDENCE

Copyright © 2006 A1 TV. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
web site hit counter